В ХЛ № 83 завжди приділяють увагу розвитку здібностей , компетентностей учнів, що дає справжні результати на різних етапах Всеукраїнський учнівських олімпіадах, МАН , різноманітних конкурсах , турнірах, змаганнях.

Не обов'язково бути призером , але відчути себе по-справжньому переможцем над собою - це може кожний !

/Files/images/IMG_3038a.JPG

На засіданнях математичного гуртка вчитель Фіготіна В.І. не тільки розвиває математичні компетентності учнів , але навчає логічно мислити в будь-якій жіттєвій ситуації. У талановитого вчителя і учні - розумні ( кожного року вихованці Віри Іллівни займають високі місця на районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики для учнів ).

/Files/images/IMG_3042aa.JPG

Хто казав , що фізики не можуть бути ліриками ? Можуть , та ще й непоганими. Головне , щоб поруч були гарні вчителі та родина , яка підтримує тебе. І результат не буде чекати.