День захисту дітей 01.06.2016

01 червня традиційно святкують день захисту дітей .

Вихованці літнього табору "Ромашка" сьогодні прийняли участь в конкурсі малюнка "Ми за мир !"та в урочистому відкритті оновленого парку на вулиці Броненосця "Потьомкін". Раніше цей парк мав назву "Зоряний" , був досить занедбаним. зі старими гойдалками. Тепер це сучасний парк , в якому можна займатися спортом , грати в теніс та баскетбол, кататися на роліках та велосипедах по гарному покриттю доріжок. Для малечі оновлено гойдалки, пісочниці та встановлено цілий колмплекс.

Сьогодні - 01 .06.2016 на свято малечі до оновленого парку завітав харківський мер Г.А.Кернес. депутати міської ради та керівництво району.

Яскравий концерт подарував всім присутнім гарний настрій та радість справжнього свята. Наприкінці вихованці учбових закладів району отримали солодощі у вигляді морозива "Улюблене".

Галерея "День захисту дітей 01.06.2016"